| anonim_4396 a întrebat:

fost intr-o excursie cu p cls de a 7 am pu ochi pe un baiat nu stiam cum sa ies in evidenta ma imbracam sexy ma dedeam pe langa el. dupa ce excursia a luat sfarsit am fost la scoala si am vb cu o ft din cls de la el cu care m-am imprietenit in excursie si am rugat-o sa il mai intrebe de mine. pana intr-o zi ei aveau sprtul cand au iesit de la sport toti din cls lor erau la cls mea colegii lui il impingeu sa vina la mine in clasa o fata de la el din cls mia adus un bujor a zis ca e de la el. a doua ora s-a uitat in ochi mei si mi-a zis ca sunt pre mica pentru el si ca nu va merge.colegiilui radeau de mine asa ca m-am prefacut ca rad atunci eu in ora urmatoare ma hotaraseam sa ii scriu un vilet am scris cam asa big grinACA TU CREZI CA INTRO RELATIE CONTEAZA VARSA ATUCI TE INSELI ORICUM E ALEGEREEA TA MS ORICUM PT FLOARE. apoi dupa ce s-a terminat si acea ora fta aia a venit la mine si mi-a zis sa intru pe mess sa vb cu el.am vb cu el si a zis ca el ar vrea sa fie cu mine dar a facut asta doar pentru ca colegii lui radeau de mine si de el a zis sa luam o pauza de vreo 2 saptamana. el nu a mai intrat pe mess i-am lasat mesaje dar nimic unele colege imi spuneaqu acum vreo cateva zile ca lau vazut ele.nu stiu ce sa zic eu am 12 ani iar el are 14 excursia a fost pe 28 mai iar acum este 21 iullie nu stiu ce sa fac va rag ajutati-ma eu chiar il plac si tin la el

Răspuns Câştigător
| inutsa a răspuns:

Pff.complicat... stiu cum e laughing) dar poate nu e pentru tine. Gagica indiferenta tot timpul doare. daca esti frumoasa si cum orice fata are frumusetea ei eu zic sa ii faci in ciuda.sa ii arati ca nu ii pasa. daca il stresezi o sa creada ca esti o copila si nu cred ca vrei asta.lasa-l poate o sa te caute el kiss

7 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Esti proasta si nu am inteles nimic din ce ai scrisstraight face

| HeyScandura a răspuns:

Gandeste aiurea.Intre mine si prietenul meu sunt 5 ani diferenta si totusi...Vezi poate ti-a dat invisible pe mess.Si nu suferi dupa el. Fi mai indiferenta si o sa vina el la tinewinking
Te-am pupat si nu uita ca nu e ultimul tip din lumea astahappy

| manndarina a răspuns:

rolling on the floor frate :-s nici chiar asa laughingwinking

| Moxxy a răspuns:

Fetito stiu exact cum te simti am trecut prin asta de mai bine de 3 ori stiu eu ce am facut sper sati foloseaasca incerca sa pari indiferenta foarte si nu il lasa sa iti puna mana pe fund sau pe sani eu am fost cu un baiat cu care vroiam de mult sa fiu apoi el m-a lasat pentru alta atunci eu nu l-am mai bagat de loc in seama era ca si invizibil pentru mine si chici si acum se rooaga de mine sa ne impacam

| smash a răspuns:

Pff. pai ce sa zic si eu am 14 da ii un ratat gandeste daca chiar ii placea de tine ce conta 2 ani sa fim sinceristraight face

| smash a răspuns:

Pff. pai ce sa zic si eu am 14 da ii un ratat gandeste daca chiar ii placea de tine ce conta 2 ani sa fim sinceristraight face si acei colegi au ras pentru ca le era ciuda pe voiwinking...

| dapanipi a răspuns:

Poi Zau asa are trebui sa vb cu el deoarece am un prieten de 15 ani si are prietena da 12 deci nu e o problema vb cu el fata in fata undeva! fara sa rada ceilalti