| isabe34 a întrebat:

M-am despartit de un baiat cu ochi mari negri ca maslinele.Cand i-am zis asta ochi lui au inceput sa lacrimeze mi-a fost mila.Am facut asta pentrutoti colegii radeau de mine. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| jimime a răspuns:

Ti'e mila de el sau il iubesti? gandeste'te bine ce simti pentru el. daca simti mila, nu ar trebui sa va impacati. daca il iubesti spune'i ca ce ai zis a fost o greseala si ca ai realizat ca tii la el. sunt sigur ca o sa va impacati big grin

| LOkk12 a răspuns:

In primul rind tu ieseai cu baietul si nu colegii tai, in al doilea rind ce conteaza ce spune lumea?! Fii indiferenta si lupta pentru ce este al tau! P.S.:de ce rideau colegii de tine?