| andrei5073 a întrebat:

Fratilor deci nu mai suport! ...De doua luni incoace imi tot frec...prelungitorul (ma masturbez) si simt ca nu sunt satisfacut adica ma excit ca un om normal dar nu este de ajuns pentru mine! DATI-MI un sfat va rog frumos pentru ca nu mai suport!

Răspuns Câştigător
| alicecristiana a răspuns:

Vb cu iubita ta (daca ai asa ceva) si zii sa-ti faca oral.Ori cauti o fata dispusa sa faca oral. Pune anunt pe facebook.Gasesti tu pe cineva

15 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E normal să fie aşa.Tu mai mult te agiţi. Găseşte-ţi o fată, o relaţie stabilă şi atunci nu o să mai ai probleme.Masturbatul doar te excită, te face să vrei mai mult.Tu te chinui singur. Găseşte-ţi o iubită şi dă-ţi drumul.
P.S. Nu uita de prezervative.

| RAY a răspuns:

Andrei in secolu 21 mai intrebi asa ceva?
e plin internetul de fete care vor sex, desigur pe banii, vrei sex platesti, logic ca nu-i destul e normal sa vrei sa faci sex

| Emilian65 a răspuns:

Daca prin masturbare nu te satisfaci, atunci ce ai vrea sa faci? Gaseste-ti o prietena care sa te satisfaca.

| 1DeadMemories a răspuns:

Iti cumperi o mulgatoare!

| дфтф a răspuns:

Găsește-o fata, ce e asa greu

| Sunshine23 a răspuns:

Si cu ce sa te ajutam noi? laughing

| andrei5073 explică (pentru Sunshine23):

Adica ce as putea sa imi fac prelungitorul sa fie multumit pentru ca lui nu ii este de ajuns portia normala

| Flllaaa a răspuns:

Ce urat din partea ta, sa asemeni eclerul cu ce-ai tu in pantaloni. Mie imi plac eclerurile mult, dar acum n-as mai manca. Sper ca-mi trece acesta lipsa de pofta pana dimineata.

| andrei5073 explică (pentru Flllaaa):

Ma duc imi dau foc...

| Flllaaa a răspuns (pentru andrei5073):

Macar cenusa nu o sa ti se mai frece.

| andrei5073 explică (pentru Flllaaa):

...tu ai venit sa raspunzi sau sa imi spui ca iti plac eclerele....thats was she sad!

| Flllaaa a răspuns (pentru andrei5073):

Imi plac, foarte mult. Dar alea prajituri, nu alea din pantaloni.

| andrei5073 explică (pentru Flllaaa):

Ok.ok. hai sa terminam ca deja o dam in convorbire sa lasam spatiu si pentru altii! ca sa iti fac pe placul tau am schimbat in prelungitor!