| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor sper sa nu par ciudat dar spuneti-mi si mie in special baieti cat de mare aveati penisul la varsta de 13-14 ani eu am impresia k o am mica si am un coleg unu dala de la plasament si e african dala stiti voi k astia negri o au mare si ma tot ia la misto zice ca o are de 15 si are 14 ani eu am 13.5 ani am inaltimea de 1.65 cam asa am fizic slab am 40 kg si penis 10 cm si de groasa nu e zic eu si vreau sa-mi spuneti marimea penisului conteaza de inaltime si greutate sau de varsta?:d

3 răspunsuri:
| CannabisFan a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic da nu prea e groasa mai mult stil batz mai groasa nitel ca o bancnota de 50 bani:d

| CannabisFan a răspuns:

Ba nu, moarta o am cat bancnota de 50 e mai groasa da nu e cum e normal cred eu sad

| danielcristi98 a răspuns:

E buna mărimea...are timp sa se dezvolte pana la 20 ani.Eu am un penis de 12 cm la 16 ani.Are timp sa se dezvolte.