| DeeaLove4 a întrebat:

FUNDA:*:*Hei TPU am si eu o curiozitate.big grinBeau ceai verde 3 cani pe zi. Fac exercitii de 2 ori pe zi ies des afara si nu mai mananc nimic dar nimic dupa ora 19:30(ultima masa fiin la 18:00-18:30)dar mananc mancare slaba. Piept de pui, lapte, fructe etc.

Intrebarile mele:

1.Credeti ca daca o tin asa 2 saptamani sunt sanse sa slabesc:-|

2. Ceaiul verde ajuta la slabit?

Funda:*[si scuze categoria da pe celelalte nu am primit rasppuppy dog eyes]

Răspuns Câştigător
| Ammy93 a răspuns:

1. E posibil sa slabesti asa dar cred ca ar fi mai bine sa renunti la ceaiul verde. Si eu am folosit si dupa ce nu am mai consumat m-am ingrasat la loc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat