| DeeaLove4 a întrebat:

FUNDA:*:*Hei TPU am si eu o curiozitate.big grinBeau ceai verde 3 cani pe zi. Fac exercitii de 2 ori pe zi ies des afara si nu mai mananc nimic dar nimic dupa ora 19:30(ultima masa fiin la 18:00-18:30)dar mananc mancare slaba. Piept de pui, lapte, fructe etc.
Intrebarile mele:
1.Credeti ca daca o tin asa 2 saptamana sunt sanse sa slabesc:-|
2. Ceaiul verde ajuta la slabit?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| JokerV a răspuns:

Lasa dracu' ceaiul verde ca iti fu'te ficatul la propriu cunosc peste 10 persoane care au avut probleme severe din cauza ceaiului...mai bine fa sala alearga mananca fructe si legume si nu dulciuri sau alte rahaturi din astea...

1 răspuns:
| DeeaLove4 explică:

Si folosesc Relaxe and Tone de 3 ori pe zipuppy dog eyes.