| Cami99 a întrebat:

Buna,mie imi place de un baiat care nu stiu daca are iubita dar si-a pus intr-o relatie pe facebook,el vorbeste mult cu mine pe facebook si imi spune mereu ca sunt draguta si frumoasa dar s-a suparat pe mine dintr-un motiv prostesc, si acum nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.Credeti ca ma place, si cum sa-l fac sa vorbeasca din nou cu mine?

2 răspunsuri:
| Flopet17 a răspuns:

Incearca sa ii ceri iertare, si sa ii spui ca vrei sa va impacati, ca nu are rost sa fiti certati. Poate te considera prietena lui, de aceea vorbeste atat cu tine. Dar poti sa il intrebi, deschis, daca simte ceva pentru tine.

| Cami99 explică (pentru Flopet17):

Sa suparat pe mine ca nu am vrut sa-mi fac cont pe Top Eleven tongue!