| ioanadanny a întrebat:

FUNDAlove struck
Buna TPU!
am fost la un ecograf iar doctorul mi-a dat o reteta sa cumpar anticonceptionale Karissa si sa i-au tratamentul acesta timp de 3 luni. fetelor care folositi karissa, ati avut probleme( ingrasare, cefalee etc.)? ati mai continuat cu pastilele? si daca ati continuat, ati fost tot la acelasi medic pentru reteta?(deoarece am inteles ca fara prescriptia medicala nu se vand). si am inteles ca prima pastila trebuie luat la prima zi de menstruatie, corect?
Multumesc:*!

1 răspuns:
| Andutsa96 a răspuns:

Nu stiu, nu am folosit. Nu te pot ajuta. Cauta pe net, informeaza`te. Scuze.