| anonim_4396 a întrebat:

Ginecologul poate vedea daca nu ai mai facut timp de 2 saptamani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni si niciodata in afara de fata/femeia aflata in cauza, nu poate sti : cand a avut loc ultimul sex, cu cati parteneri a intretinut acte sexuale, numarul de acte coitale intretinute. In concluzie nu se poate determina momentul in care a fost intretinut ultimul contact sexual, chiar si daca acel ultim coit a fost intretinut cu cateva minute mai devreme. big grin

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai mai făcut... ce?!?

| YellowAngel a răspuns:

Nu pooate vedeea.

| Ether a răspuns:

Te asigur ca nu se poate vedea. Ca sa fi sigura de asta, raspunde la urmatoarea intrebare. Dupa ce faci sex vaginul tau simti ca se modifica? si la inca una: Nu crezi ca daca s-ar vedea lucru asta atunci toate femeile care inseala ar putea sa fie prinse? Uite totusi ca nu le prinde nimeni, decat daca exista si alte chestii.

| Jeff9669 a răspuns:

Daca e clarvazator da.Altfel nu