| alexandra118932 a întrebat:

Ginecologul isi poate da seama de cat timp nu mai esti virgina? Adica eu nu mai sunt de un an iar mamei i-am spus ca de 2 saptamani si nu vreau sa afle de la ginecolog timpul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu.
Si in fond pe niciun ginecolog nu il intereseaza cand ai fost tu virgina sau nu, dar te va intreba sigur de cand intreti relatii sexuale si ar trebui sa raspunzi sincer daca ai o problema de sanatate. happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Si-ar putea da seama dar cu greu.

| kar1GaNNN a răspuns:

Își da seama ca nu esti virgină dar de cat timp nu mai esti asta nu va stii el ca doar nu ai cronometru.

| AlexSalling a răspuns:

Nu, nu-si poate da seama ca doar nu ai timer la vagin

| Victoria18 a răspuns:

Ginecologul nu are cum sa isi dea seama de cat timp nu mai esti virgina, doar daca mai esti sau nu. Atât.