| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa isi dea seama ginecologul de cat timp nu am mai facut sex?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Isi da seama daca ai avut contact sexual in ultimele 48 de ore.

| monyk a răspuns:

Nu poate sti exact de cat timp, doar daca a fost cu cateva ore in urma, dar daca nu, nu are de unde sa stie,...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca e recent, da.

| Instinkt a răspuns:

Sar putea...

| lacrimi a răspuns:

Da, isi da seama si la ce ora ai mers ultima data la WC laughing. Ca sa fiu si serios, chiar nu stiu, cred ca isi poate da seama, dupa cat de inflamata e zona happy.

| annda a răspuns:

Daca gaseste panze de paianjen sigur de mult timp. big grin

| soseta ucigasa a răspuns:

Da, este un contor cum intri, pe dreapta, ala inregistreza tot. numarul de partide, de penetrari intr-o partida, data si ora exacta a fiecarei partide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poate știi dacă ai avut un contact în ultimile 24 de ore cel mult.
În cazul violului se poate observa și după 48 de ore, sunt urme de agresiune în zona genitală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai mai facut de mult sex sau daca esti virgina, ca nu-i tot una.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba poate chiar să afle și dacă n-ai făcut-o de mai mult de 48 de ore. Te pune la detectorul de minciuni și n-ai ce să faci până nu recunoști. Altfel, nu-i iasă șmecheria.