| meetyourmaker a întrebat:

Hai salut TPU, am si eu nevoie de ajutor nu am cui sa ma descarc!

De la o vreme ma cert cu absolut toata lumea : m-am certat cu prietena mea, cu multi prieteni, cu parintii, am ramas cam singur si nu stiu ce sa fac, trec printr-o perioada foarte proasta.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vorbeste cu fiecare si incearca sa te impaci cu eiwinking

| TheSupreme a răspuns:

Timpul rezolva chestiile astea, doar n-o fi suparat un om la infinit, peste cateva zile va intalniti iar si incepeti sa glumiti, dar daca ai suparat pe cineva eu iti recomand: cand te intalnesti, incearca sa nu spui nimic, sa pari un pic retras, tupeul ar inrautati lucrurile, lasa pe altii sa inceapa conversatia, daca te injura sau ceva de genul, incearca sa suporti o vreme, dar nu prea mult ca se obisnuiesc. Ramai cu o atitudine putin umila o vreme, asa lumea va incepe sa te agreeze iar cand vezi ca deja se simt toti relaxati, poti face ce vrei, doar sa nu sari calu dintr-o data.

| ciara111 a răspuns:

Da cati ani ai? poate este aceea clipa care apare la toata lumea,si eu treceam prin aceeasi poveste.dar m-am linistit cu ajutorul muzici,canta sau scrie melodii,si descarcate, sau fa ceva ce iti place mult, cere-ti scuze tuturor, o sa te ierte o sa vezi

| meetyourmaker explică:

Am 16 ani, si faza este ca eu nu am facut nimic pentru a ma certa, toata lumea avea ceva cu mine.

| Saya555 a răspuns:

Buna...pai fi atent, nu te mai gandi ca te-ai certat cu toti, acum gandeste-te cum sa iti ceri scuze. dupa ce faci asta amintesteti de ce te-ai certat cu ei si incearca sa nu mai repeti. sunt sigura ca ei te vor ierta. Viata are si urcusuri si coborasuri. Succes