| sandoz a întrebat:

Heeei. Am si eu o problema. Nu stiu daca este categoria buna dar ma rog. Cred ca sunt bisexual. nu stiu sigur, problema este ca ma simt mai atras de baieti decat de fete. Inca o problema. sunt intr-un fel de relatie mai complicata cu o fata si totusi vorbesc cu un prieten care este pe invers si..simt ca-l plac mai mult pe el. Si..nu prea stiu ce sa fac :/ Am doar 14 ani si sincer..nu vreau sa am o relatie cu un baiat.

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Vaii pai e grav. dragule, nu face asta iti distrugi toata viata, si crede-ma nu o sa mai scapi niciodata dupa ce esti bisexual Am sa iti dau un sfat : Incearca sa ignori pe respectivul baiat, o relatie adevarata este una in care ai sentimente pentru o fataspune-i acelei fete ca simti ceva pentru ea.ia-o de mana, sau sarut-o si vei vedea ca, te obisnuiesti de la un timp, iubeste acea fata, Dumnezeu a creeat femeia pentru ca barbatul sa nu fie singur, a facut-o special pentru el, Ascultama nu lua exemplul acelui baiat, incearca ce ti-am zis si vezi rezultatul. Sper ca te-am ajutat FUNDA?

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca intr-adevar orientarea ta sexuala este mai mult spre homosexualitate, chiar daca acum iei fata de mana si o saruti si faci tot ce zice IoneeLaaaMaa, tot de barbati o sa fii atras mai mult.
Asta oricum o sa vezi in timp pe masura ce mai cresti si poftele sexuale or sa fie mai clare.
Si inca ceva : NU ITI DISTRUGI nici viata, nici nimic.Nu esti nici primul nici ultimul care e de orientare sexuala homosexuala.

| sensualus a răspuns:

Tine cont, ca pentru baieti e greu si chiar ciudat sa fie bi. la fete mai merge sa fie lesby. dar barbatii au atractia fireasca spre femei

| zaratu a răspuns:

Ai grija frate ca acuma este cea mai periculoasa varsta, si incearca sa vorbesti cu cat mai multe fete si sa te oprii de ele

| DeathReaper a răspuns:

Vezu ca aceasta este o boala contagioasa. Daca stai pe langa unu pe invsers se ia si la tine.

Si caveni vorba de dragosta. Tu i-o bagi lui sau el tie? laughing) Nu inteleg aici. Adica unu e barbatul si altul femeia?

Mare-i gradina lui Dumnezeu. Bine ca nu fac parte din ea.

| NoisyDream a răspuns:

Wake up bă copile, la 14 ani poti tu sa iti dai seama exact ce orientare sexuala ai? Vezi-ți de școala și lasă „problemele" astea... Mi se face rau cand vad cat de jalnici sunt unii din generatia asta a noastra sad nu ti se pare ciudat/înjositor sa scrii asta pe internet? Sau crezi ca e o mandrie faptul ca esti „bisexual" la varsta la care ar trebui sa iti trăiești âncă copilăria? Mă scuzi că sunt așa dur dar ăsta e adevărul.