| Kakiro1234 a întrebat:

Salut TPU
am 22 de ani si nu am avut nici o data o relatie probabil din faptul ca nu simt atractie de fete ( sunt baiat ) pur si simplu ma atras de baietii mai mult ii vad mai frumosi si mai sexosi, oare ar trebui sa incerc o relatie cu un baiat pur si simplu ma tem sa ma dau la un baiat sau macar sa ma gandesc ca as putea fii cu un baiat ajutor grav nu stiu ce imi place baietii sau fetele
sau ar mai exista chestia asta cu bisexual oare sa fiu asa? nu vreau sa cred ca mi ar putea place de un baiat sau ca as putea fii cu un baiat

Răspuns Câştigător
| User2283949 a răspuns:

Fa ceea ce simți, încearcă o relație cu un băiat asa o sa vezi dacă îți plac mai mult băieți sau fetele, Sa nu bagi in seama ce zic alți despre tine oricum oameni te judeca indiferent ce faci. Griji de tine sper ca te am ajutat?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu vrei, dacă asta simți?

| Spiderul a răspuns:

Și dacă îți plac băieții, tu ce rol vei avea?

| Kakiro1234 explică (pentru Spiderul):

Nu stiu eu simt atractie fata de penis cred

| Spiderul a răspuns (pentru Kakiro1234):

Înseamnă că vei fi pasiv