| Viitorulapropiat a întrebat:

Heeei... mi s-a intamplat o minune, cred. Mi-am masurat penisul acum 5 luni si il avea de 13 cm. Azi mi l-am masurat din nou si il am de 16. E posibil sa creasca atat de repede?

Răspuns Câştigător
| AdrianaB1 a răspuns:

Da sigur ca este posibil acest lucru, mai ales daca nu ai inca 18-20 ani.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este posibil sa creasca asa mult in cateva luni.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai si nu te bucura faptul asta? Inseamna ca e posibil sa creasca.

| Laura20035647 a răspuns:

Pana la vârsta de 18 ani, penisul va creste. Apoi gata.Nu mai poate fi mărit cu nimic.Toate "potiunile" alea de pe internet pentru creșterea penisului sunt minciuni. Sper ca ți-am fost de folos.

| randomgui a răspuns (pentru Laura20035647):

Grestit, 18 ani nu inseamna maturitate tu/corpul tau creste pana la 21/22 de ani

| corbulalbrosu a răspuns (pentru randomgui):

Varsta pana la care creste penisul, depinde de fiecare persoana in parte. NU exista o regula batuta in cuie in acest caz. Prin urmare, in functie de varsta la care se instaleaza pubertatea, dezvoltarea penisului se poate incheia la 15-16 ani ori dupa 18 ani (in cazul baietilor cu dezvoltare intarziata).
Totusi, pana la ce varsta creste penisul? Ei bine, un baiat nu ar trebui sa se simta complexat daca lucrurile stau altfel in cazul prietenilor lui. Desi specialistii spun ca in multe dintre cazuri penisul se opreste din dezvoltare in jurul varstei de 16 ani, nu inseamna ca nu pot sa mai apara modificari la nivelul lui si dupa aceea. https://www.divahair.ro/......alistilor! _