| anonim_4396 a întrebat:

Heei am si eu o intrebare pentru voibig grin... Daca sunt insarcinata si am de facut niste analize din acelea periodice cu sange urina, etc se poate vedea ca sunt insarcinata? Dau fundita :* Mersi

Răspuns Câştigător
| anny09 a răspuns:

Nu, nu se vede decat daca faci hcg, insa de obicei in sarcina valorile pot sa o ia putin razna dar nu te ingrijora. Bafta.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu se poate vedea la analizele uzuale. Trebuie sa ceri test de sarcina la analiza de urina.

| dariaelena a răspuns:

Daaa...normal ca se vede, pentru ca sunt analize complete...

| flo28 a răspuns:

Absolut se va vedea la analize daca esti insarcinata