| AlexandraNenu a întrebat:

Heei. Daca in baiat vorbeste in fiecare seara cu o fata, cate 4-5 ore, o intreaba daca iese pe afara la un suc, isi spun unele secrete, ii spune ca cu ea se intelege cel mai bine, ii face unele complimente, inseamna ca o place? Sau vrea doar sa fie prieteni buni? Hellp. Fundaa

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Ma indoiesc.Sunt 4 ore nu 10 min.E clar ca o place. Enorm.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca face toate aceste lucruri, inseamna ca acel baiat o place mult, mult si vrea o relatie serioasa cu ea.

| LoveSleep a răspuns:

Vrea să vă împărțiți jucăriile.

| OldSoul a răspuns:

E clar ca o place, acum legenda spune ca acel baiat ar trebui sa intre in friendzone.