| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma lămuriti ( baietii mai preferabil) despre relațiile mele cu prietenul meu.
Suntem impreuna de un an. eu nu sunt virgina si nici el. Sunt o fire cat de cat atractiva pot sa zic eu. 1.77 si 68 de kg. dar am o nelămurire...nu am contact sexual cu el. si cam deloc. ajunge intr-o faza in care imi arata ca vrea se lipeste de mine ma saruta ma prinde de partea dorsala etc..si dintr-o data se opreste..mentionez ca are erectia tare. se comporta foarte frumos cu mine..ne petrecem tot timpul impreuna si dormim impreuna de aprox cateva luni..am incercat fel si fel de metode..va rog baietii sau chiar si fetele cu o asemenea experienta sa ma ajute pentru ca ma simt prost. Im rest e dragastos romantic. Mentionez am 19 ani. ajutor va rog

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie de ce nu vrea sa faca sex cu tine, e clar ca ceva il opreste instant si puternic, asta daca nu se termina atunci, vorbeste cu el si afla sau macar dezbracate cand face asa ceva, danseazai in poala, fai un sex oral, sunteti un cuplu fiti deschisi unul cu altul

| mihai69 a răspuns:

Sigur a rămas cu "sechele" după primul eşec.
Sau o fi având vreo boală venerică?!?
Preia odată inițiativa şi nu te dai jos de pe el până nu rezolvi "problema".

| mentholinks a răspuns:

Intreaba-l de ce nu vrea.

| HadesSs a răspuns:

Poate ejaculeaza precoce de aia se fereste de tine, avand in vedere ca nu a mai facut sex de mult e posibil sa ii fie frica ca v-a ejacula imediat ce te va penetra happy

| kandaraki a răspuns:

I s-a intiparit acel esec, de asta si se teme sa te ia si sa ti-o traga.
ar trebui sa il ajuti tu, cu un masaj acolo si un oral si baiatul se va relaxa si veti face in sfarsit sex.
consider ca nu e normal sa dormiti doar fara a face sex, sunteti tineri, e anormal!

| sweetangels a răspuns:

El cati ani are? E timid sau probabil are o problema de care ii e jena, din ce spui. Nu e normal sa se comporte asa. Trebuie sa il intrebi de ce se fereste.

| Rembledon a răspuns (pentru sweetangels):

El are 21. In a 3 a luna de relatie era sa se întâmple doar ca " i-a murit" din cauza ca era timid. acum nu mai ii timid..si are tupeu.pur si simplu imi zice ca nu..si ma simt extrem de prost.

| sweetangels a răspuns (pentru Rembledon):

A prins trauma de atunci de cand i-a murit. Degeaba face el pe indraznetul, se vede clar ca a ramas cu sechele! Va trebui sa initiezi tu actul...multe iti vor spune din experienta ca sexul oral rezolva situatia, dar acum ramane la alegerea ta si, mai ales, intreaba-te daca baiatul merita asta! Din moment ce te face sa te simti prost, nu cred ca ii pasa suficient de mult de tine si de dorintele tale, pare a fi un egoist!

| Rembledon a răspuns (pentru sweetangels):

Pe plam sexual e doar problema in rest e perfect.el nu stie ca am simt prost.

| Marius925990 a răspuns:

Eu zic sa ii arati ca si tu vrei.nu sa te intinzi pe spate si el sa te sarute si tu sa stai sa astepti sa te dezbrace.initiaza tu.du-te la el sarutal dezbracal. daca deja aveti cateva luni nu o sa fie nici o problema sa ii arati ca vrei cu adevarat

| Rembledon a răspuns:

Mi-a zis ca el vrea sa imi arate ca nu ii ca restul. Pentru ca el vrea sufletul meu, nu corpul. Imi spune ca nu a a avut relatie ca a noastra. Dar in ciuda faptului ca nu a avut relatie asa serioasa el tot s-a atins de unele, dar de mine nu. Ciudat. Va rog sa ma ajutati cu niste pareri. O sa stau toata viata asa ca sa imi " demonstreze " ca nu ii ca restul? Dupa 7 luni mi se pare ceva penibil. Mai ales ca stam impreuna. Ajutati-ma va rog. Dau funda.