| simo102 a întrebat:

Hei! Alalta ieri baiatul de care imi place i-am zis ca il plac si el a spus ca ii place de mine si de o fata si nu stie cu cine sa fie, si alalta ieri si-a pus pe facebook ca e cu ea. Apoi ieri eu i-am spus ca il iubesc el a intrebat mirat daca e adevarat, si eu am spus ca da si apoi el mi-a spus ca ma iubeste si el si eu i-am spus ca el are o iubita.El a spus ca da, ca acea sunt eu si ca suntem impreuna.si tot ieri inainte cu cateva minute sa imi scrie aceste imi scrie fosta lui iubita ca el a spus ca ma iubeste pe mine nu pe ea si ce am facut de a parasit-o.El mereu incepe conversatia cu mine,imi spune ca-s frumoasa, draguta, etc si imi trimite stickere cu pupici.Credeti ca ma place sau sunt de forma pentrucateva zile si apoi o sa se intoarca la ea?

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Da, am zis ca baietii sunt superficiali, dar nu toti. majoritatea cam asa sunt.

9 răspunsuri:
| HDeNiSaR a răspuns:

Bravo! mi-ai inseninat ziua! da-ti glont laughing

| simo102 explică (pentru HDeNiSaR):

Hä? dc ai mai raspuns ma intreb? ce copii retardati

| HDeNiSaR a răspuns (pentru simo102):

Tu copila... tu nu-ti dai seama ca esti penibila?
mai citeste o data intrebarea ta fabuloasa si ai sa vezi "dc" ti-am raspuns.

| djdani2010 a răspuns:

Asta-i prostie totala fratele meu.
Sunt tare curios cati ani ai straight face
Cum sa il iubesti? pana sa iubesti pe cineva dureaza ceva timp!
Odata ce pui ochii pe o fata, doar ea ramane in mintea ta, nu o alta fata! NU EXISTA ALEGERE!
Asta-i joaca, nu-i dragoste happy
Scuza-ma ca am spus-o direct, dar asta e purul adevar happy

| RobertFHC a răspuns:

A lasat-o pe aia pentru simplul fapt ca arata mai putin bine, baietii sunt superficiali.
Asta e parerea mea si m-a scarbit.

| simo102 explică (pentru RobertFHC):

thinking Tu esti baiat...

| RobertFHC a răspuns (pentru simo102):

Da, am zis ca baietii sunt superficiali, dar nu toti. majoritatea cam asa sunt.

| Misspink12 a răspuns:

Pai el a parasit-o pentru ca el te iubeste... poate vrea sa fii iubita lui ca esti mai frumoasa ca si aia big grin Sa fiti fericiti impreuna :* Fundita? :3

| simo102 explică (pentru Misspink12):

Mersi ca m-ai facut frumoasa laughing

| Mikilo a răspuns:

Pai deodata ce el s-a despartit de fata aceea ca sa fie cu tine inseamna ca te iubeste si poate a fost cu aceea ca nu era sigur ca tu il iubesti de aceea probabil tea intrebat si daca este adevarat ca il iubesti. Sper ca te-am ajutat.