| Guzman20 a întrebat:

Hei... Am 21 de ani si am încercat sa fac sex cu o fata dar nu prea a mers. In momentul cand am vrut s-o introduc mi s-a lăsat deodata. I-am spus ca am nevoie la baie si apoi cand m-am intors in camera pur si simplu nu am mai putut continua. Întrebarea este... Ce e cu mine si ce înseamnă acest lucru care mi se întâmplă?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai fost stresat, n-ai nimic. Vorbeste cu fata, spune-i ca esti stresat ca nu stii ce faci, te temi ca o sa pari stangaci etc. si cu putina rabdare din partea ei totul va fi ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Emotiile, asta ti se intampla!
Este normal, este prima oara, esti foarte emotionat si stresat si ai pierdut erectia.

| corbulalbrosu a răspuns:

O cadere de natura psihico -mintala provocat de anumite efecte complexe din sistemul nervos si a glandelor endocrine. Faptul ca urma sa intretii prima partida de sex cu acea fata poate fi un real motiv de stres. Acest lucru poate sa induca atat neincrederea cat si/sau teama ca nu vei fi suficient de ''barbat'' viril si de bun in pat, sau ca orice altceva cu efect stresant mareste riscul problemelor privind erectia. Daca se va repeta si alta data in acel caz este indicat sa te prezinti la cabinetul unui psihoterapeut sexolog specializat in probleme de disfunctie sexuala. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Asa se intampla cand esti prea euforic, ca faci sex cu o fata.

| Stropdeploaie a răspuns:

Incearca cu un baiat. poate merge...

| Andrei258 a răspuns:

Cred ca este lipsa de experienta si mie mi se intampla cu fosta cand intram dadeam imediat drumu

| tavi1947 a răspuns:

Probabil esti fumator