| Andrei200202 a întrebat:

Am o problema.
Am mers ieri cu trenul vreo 16 ore ca sa ma vad cu prietena mea si sa petrecem niste timp impreuna. Am vrut sa facem sex, i am făcut sex oral, si in acel timp probabil fiindca eram foarte excitat am ejaculat, fara sa imi ating penisul, doar am stat cu el in chiloți, si nu stiu cum de la frecarea patului probabil s-a intamplat asta.
Bun, am continuat sa ii fac oral dupa care am fost la baie sa mi l spăl. M am intors, insa penisul nu imi mai era in stare erecta. Am zis sa mai asteptam putin, sa luam o pauza. Am tot stat, am stat însă nici un semn sa se scoale...nu stiam ce sa mai fac. Ne-am mai sărutat, m-am jucat cu sânii, fundul ei dar degeaba... Dupa ceva timp am avut iar o erectie, dar n a tinut mult.pur si simplu se culca inapoi, imj pusesem prezervativul si am incercat sa i-l introduc, dar nu aveam penisul in stare de erectie maxima..cred ca era in jur de 60%..Am dat sa il introduc, insa si ea fiind la primul act sexual, a spus ca o doare. Am reusit pana la urma sa il introduc asa, cum era dar dupa l am socs pentru ca mi-a venit iar sa termin. Si dupa tot încercări de astea însă nici o sansa.
A rămas asa, i am mai făcut sex oral, ea mie si nu am mai incercat pentru ca pur si simplu nu voia sa se mai trezeasca. Precizez ca e prima oara pentru mine, si pentru ea. Stiti cumva care ar putea fi problema?
Oboseală? Ce i drept nu dormisem de 27 de ore, eram si terminat dupa 16 ore de mers cu trenul. Si de ce termin asa repede?
Ma simt penibil, am lasat o pe data următoare cand o sa ne mai vedem. Am zjs ca o sa dorm la vagonul cu paturi
Păreri?

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Medicamentele de potenta nu sunt o solutie, decat daca mergi la doctor si iti spune el.
Sunt foarte multi factori care determina erectia. Unul e concentrarea, adica sa fii acolo; relaxarea, nu fi stressat. fii natural. Intre erectii exista tot timpul o perioada de timp fara erectie. Si, glandul, la fel ca si vaginul si sanii trebuie stimulat pentru a se erecta. Exista petting, stimulare orala sau stimulare manuala. Cred ca o solutie ar mai putea fi si stimularea prostatei.
Nu te ingrijora. Consulta un psiholog ce are compentente si pe sexologie, poate suferi de anxietate de performanta.
Succes si placeri maxime!

18 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Oboseala si trac, atata tot.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Te-a scuturat trenul.
2. Reacții paradoxale se întâmplă la prima.
3. Oralul zăpăcește creierul sexual.

| mihai69 a răspuns:

Cum zice @regis - prea excitat, lipsa de experiență plus oboseala.
Data viitoare nu vă mai grăbiți, începeți... cu o pauză: o masă bună, unpui de somn, și abia pe urmă "acțiunea". Și și aia fără grabă.

| Sofer a răspuns:

Foarte bine. Ai satisfacuto.

| cristimihailov a răspuns:

Ce zici de urmatoarea abordare:

- daca e rar, e accident.
- daca se indeseste ar trebui sa iti faci griji
- daca e mereu, ar trebui sa iti faci griji ca o faci prea rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi si fa niste investigatii.

Și chiar s-a meritat sa bati atâta drum?

| MValentin a răspuns (pentru anonim_4396):

E gratis pentru elevi, aici axeaza te pe problema lui nu daca s-a meritat si daca nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru MValentin):

Pentru mine nu s-ar fi meritat nici așa gratis. De acord cu tine, trebuia sa ma axez pe intrebarea lui.

| Andrei200202 explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu cunoști situația nu are rost

| MValentin a răspuns:

Frate si eu am aceeasi problema si gen am avut contact sexual pana acum de vreo 9 10 ori, fix cand sa aveti contact sexual vezi ca abia ti se scoala si daca ti se scoala asa pe 40%.
Daca mai e sa pun perzevativul se lasa de totrolling on the floor. Acum nu stiu ce m-am gandit este sa folosesc Hymalaia Tentex Royal.
Faza e ca unde am stat in chirie in orasul ei am gasit viagra prin sertare si am luat inainte cu 30 minute jumatate de pastila dar degeaba fara efectrolling on the floor

| Andrei200202 explică (pentru MValentin):

Si pana la urma ce faci?

| MValentin a răspuns (pentru Andrei200202):

Fac sex cu ea la risc daca se scoală super daca nu folosesc de la degete la limbarolling on the floor si tot reușesc

| Catalin77945 a răspuns:

Oboseala e de vina, avand in vedere ca nu ai dromit atat ai mai mers si cu trenul, si totusi erai la primul act sexual deci e normal sa-ti vina sa-ti dai drumul rapid, dar in timp se rezolva

| Stegman a răspuns:

Odihneste te mananca corespunzator si o sa fie bine. Chiar curios, cine v a invatat cu oralul asta? Pe bune? Ori faci sex ori faci scarbosenii, dupa te mai si miri ca nu functioneaza cocoseslul. Pe bune? Si lasa ma cu vrajeala ca e excitant ca e minunat ca e vrajeala. E o porcarie, sa bagi in gura **** si ****. Urat, foarte urat si respect de sine 0.

| Octavian81 a răspuns (pentru Stegman):

Așa cum vaginul trebuie umezit astfel încât să poți face o penetrare fără durere pentru ea, tot așa trebuie stimulat și penisul.
E decizia fiecăruia în parte dacă dorește sau nu să facă sex oral. Am întâlnit și femei care mi-au spus că ele nu vor sex oral cât di femei care erau înnebunite după oral. Să facă. Și mai cautau și numai penisuri foarte mari.
Alegerea e la fiecare dintre noi. Tu îți știi limitele în materie de sex.

| Stegman a răspuns (pentru Octavian81):

Si tie cum iti place? Cum preferi sa fie iubita ta?

| Octavian81 a răspuns (pentru Stegman):

Sunt foarte multe lucruri ce caut la o iubita: sa fie o persoana comunicativa, cu mult simt al umorului, open minded si sa fie chimie intre noi. Sa ne completam unul pe altul

| StefanAdam a răspuns:

Viagra e solutia