| andrada a întrebat:

Hei happy am nevoie de un sfat: pana luna trecuta eram virgina (nu facusem nici macar oral) iar acum o luna mi-am inceput viata sexuala cu iubitul meu (suntem de 9 luni impreuna). Aseara vorbeam cu el la telefon despre sex si imi zice "chiar trebuie sa te invat sa faci oral ca esti penala jur". M-am simtit aiurea. Poate e adevarat,nu sunt experta in domeniul asta avand in vedere ca mna eram virgina dar totusi... cum sa-mi zica asa ceva? laughing acum nu stiu ce sa fac. Daca mai fac sex cu el unoeri nu il satisfac si se enerveaza ca il las neterminat (e aiurea, stiu) da' parca nu mai am chef sa-i fac oral din moment ce mi-a zis ca sunt penala. O parere?
P.S. : nu vreau sa aud chestii gen "despartete de el" pentru ca il iubesti si stiu ca si el ma iubeste.

39 răspunsuri:
| Danysan a răspuns (pentru h3r):

Fata nu se ridica la standardele lui si Baiatu i-a spus ce e asa Complicat? rolling on the floor/

| Danysan a răspuns:

Si care e problema laughing. Poti sa ai zici si tu ca o are prea mica -ca sa ai dai peste nas. Apropo aste sunt intimitati de cuplu care nu se spun dar probabil te depaseste situatia.

| anonimg a răspuns:

Daca mi-ar ajunge la cunostinta ca vreo ruda de-a mea mea ar face sex oral, in veci nu as mai da ochi cu ea. Mai e doar un pas pentru cei ce practica sexul oral sa ajung sa il faca si cu animalele.
Veniti-va in fire! Ati ajuns sa bagati in gura toate lucrurile? Oameni morali, facuti de Dumnezeu dupa chipul si asemanarea Sa au ajuns pe o treapta degradanta mai joasa decat animalele - caci ele nu fac asa ceva.
Chiar daca nu scrie pe voi, constiinta voastra ramane patata. Si chiar daca veti fi iertati -caci puteti fi iertati- tot ar ramane o pata pe sufletul vostru. Imoralitatea are urmari vesnice, si nu afecteaza doar viata aceasta. Cand te vei desparti de acest baiat -caci o asemenea relatie nu poate fi binecuvantata de Dumnezeu-, sa fii sigura ca toata scoala va afla ceea ce ai facut cu el. Si nu numai scoala -ci si familia si toti aceia care nu ai fi vrut sa afle.
Orice pacat pe care il face omul, in ziua judecatii il vor cunoaste absolut toti oamenii. Lucrurile trecatoare au ecouri si interese vesnice.

Pe de alta parte tu spui ca nu vrei sa auzi ca oamenii sa iti spuna sa te desparti de el. Chiar vrei sa iti faci o familie cu un asemenea om? Sa stii dar ca va veni ziua cand o sa vrei sa te desparti de el si nu vei putea. Mai bine sa faci acum alegerea cea mai buna; mai tarziu poate nu o vei mai putea face.
Alege dar un baiat cu calitati morale, si nu unul imoral. Cui ii place imoralitatea, de ea va avea parte; si nu numai el, ci si copii, familia in care va trai. Traieste in moralitate, formeaza-ti principii corecte, morale, daca vrei sa iti formezi un caracter frumos. Cauta sa te schimbi si pe dinauntru, in inima, nu numai pe dinafara.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina27061999 a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu el sa si cadeti de comun acord

| alex19051988 a răspuns:

Ar trebui sa mai experimentezi cu alti baieti fara sa stie prietenul tau care ii platesti gen gicolo care nu o sa aiba sentimente fata de tine si isi fac treaba pentru care ii platesti

| docil a răspuns:

Nu te desparti de el ..stia cu el ..azi esti penala ..maine poimaine te si bate....insemana ca esti masochista iti place sa fi umilit si ...pe viitor chiar chinuita!

| MetalHead04 a răspuns:

Te iubeste ma, da' nici sa-ti zica astastraight face totusi. vorbeste cu el.

| belamia a răspuns (pentru trance04):

Ai dreptatewinking