| Ralucamhd a întrebat:

Hei am nevoie de un sfat, parere etc. Pe 12 mai am facut dragoste cu iubitul meu(nu si.a dat drumul in mine, si nici lichidul preejaculator nu a ajuns in mine). Ciclul mi.a venit in aprilie pe 22, el de obicei venindu.mi pe 27 in fiecare luna. Iar luna asta inca nu mi.a venit. Totusi de vreo 2, 3 zile ma dor rau ovarele am sanii umflati si totusi nu apare. Nu am niciun simptom de sarcina sau ceva de genul(am inteles ca ar fi trebuit sa am cel putin greturi si sa fiu constipata si sa am sensibilitate la mirosuri). Deci e posibil sa fii racit la ovare sau sa fii ramas insarcinata? A, inca ceva. Dupa ce si-a dat drumu in baie si s-a spalat sau ma rog curatat, am continuat actul sexual. Sper sa imi raspundeti cat mai repede. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| anoxdox a răspuns:

Imi vine si sa rad laughing cel mai simplu consulta un medic ca sa fii sigurawinking

1 răspuns:
| Mell1321 a răspuns:

Ia un test ca sa fi sigura.Dar ce nu inteleg e ca de unde sti tu ca lichidul preejaculator nu a ajuns in tine?