| Andraandra_8595 a întrebat:

Hei! Am o intrebare, mai mult pentru fete. Voi aveti vergeturi? Daca da, vi-au trecut in timp sau v-ati tratat cumva? Daca aveti, ce crede iubitul vostru despre ele? Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

De vergeturi scapi doar daca le tratezi de la inceput, imediat ce apar. Altfel adio, ramai cu ele. Si eu am si eram foarte complexata de ele. Dar acum nu le mai am treaba. Daca gasesti un baiat intreg la cap, n-o sa ii pese ca ai tu vergeturi

| AikkoxD a răspuns:

Am avut şi eu puţine, dar am scăpat de orice urmă prin sport.

| Andraandra_8595 explică (pentru AikkoxD):

Ce sport ai facut?big grin

| AikkoxD a răspuns (pentru Andraandra_8595):

Am făcut baschet cam 5 ani şi puţin înot (din când în când).

| Andraandra_8595 explică (pentru AikkoxD):

Ok. mersii:*

| thegatekeeper a răspuns:

Am, insa nu foarte vizibile si nu foarte multe. Nu am de gand sa folosesc nimic pentru asta, fiindca nu ma deranjeaza si nu prea port haine care "descopera" prea mult, asa ca nu prea imi pasa. Nu am prieten, insa daca asta ar reprezenta un impediment pentru persoana respectiva in ceea ce priveste relatia noastra, inseamna ca am ales persoana nepotrivita.

| Andraandra_8595 explică (pentru thegatekeeper):

Mda,problema este ca mie mi-au aparut pe genunchi si se observa daca port rochie sau pantaloni scurti si asa straight face

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Am si eu cateva. Folosesc creme insa nu prea au avut mare efect. Am inteles ca trebuie sa le tratezi la inceput pentru ca dupa o perioada, degeaba incerci pentru ca ele acolo raman. Nu am incredere nici in tratamentele cu laser. Pana acum asta nu a fost o problema in nicio relatie de cuplu. Cine te place, te place asa cum esti.

| Azµre a răspuns:

Caută o cremă pe bază de tinctură de propolis și gălbenele, este foarte bună pentru așa ceva.

| h3r a răspuns:

Ai nevoie de mult sport, masaje.
Nu te baza pe creme.

Nu, nu deranjează pe nimeni.

| Oana92 a răspuns:

Da si din pacate nu trec. Iubitul meu? Nici nu le observa...

| buburuza2007 a răspuns:

Eu sincer am, nu am scapat de ele nici la 20 de ani, dar iubitul meu nu mi-a reprosat niciodata, ma iubeste asa cum sunt dar mai ales pentru ceea ce sunt si nu ma simt complexata