| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragilor!
O intrebare pentru fete.
Fetelor, sa zicem ca iubitul vostru va face cadou de ziua voastra un vibrator.laughing)
Ce reactie o sa aveti fata de iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| ILoveBlackCats a răspuns:

I l.as baga intre picioare.

| MariaJust a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

Cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Abia astept sa citesc raspunsuriile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai bre, e așa un taboo că un cuplu să folosească jucării sexuale?

| RAY a răspuns:

Ca e impotent

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

I l-aș băga pe gât.

| dullcat a răspuns:

Ii multumesc si ii cer sa-l returneze si sa-mi dea mie banii sa-mi cumpar ceva, daca el nu e in stare sa faca un cadou potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Daca nu e destul de dotat, evident ca vrea sa suplineasca prin altceva.
Stii ce as face? L-as accepta, i-as multumi, dar l-as folosi in alte scopuri. I l-as atarna in gard sau in usa vreunei vecine nesuferite de strada sau de bloc. devil