| volgian a întrebat:

Hei am o problema. Cand ma sarut cu prietena mea, dupa cateva minute de saruturi si mangaieri ejaculez. Ce pot sa fac? Mentionez ca sunt virgin

Răspuns Câştigător
| vartolome1 a răspuns:

E vorba de ejaculare precoce, sau un fel de polutie, un lucru normal. Ce sa faci? Ejacularea prematura se rezolva de la sine fara a fi necesar un tratament medical, prin autocontrol. Sau cum a spus ellasexygagica, masturbandu-te. Nu e nimic anormal!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

E normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-i necesar să postezi de două ori aceeaşi întrebare, se încarcă server-ul inutil!
Este normal, n-ai de ce să te temi!
Te pup!

| DjKeeBaB a răspuns:

Nu cred ca are cum, poate o fi facut ceva cu penisu tau ca asa nu are cum