| gossipgirl2011 a întrebat:

Hei buna. cum imi dau seama daca mai sunt virgina? pana acum nu am gasit raspunsul. sa explic. Am focut´o cu un tip de4 ori si nu a curs sange. m-a durut dar nu a curs sange deloc. de 4 ori la rand. apoi mi-am schimbat partenerul. ehh. pov lunga. si acum am vrut sa o fac cu el si cand sa mi-o bage iar m-a durut. tind sa cred ca inca mai am himenul acolo pentru ca ma doare, daaar, de ce nici din a 5-a oara nu a mers? si inca o intrebare. de data asta s-a rupt prezervativul. el nu a ejaculat, dar era o substanta care iesea din prezervativ mai lipicioasa, ca si sperma dar incolora si nu stiu daca am ramas insarcinata sau nu. puteti sa imi spuneti ce sa fac? apropo. nu vreau sa afle parintiilaughing

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este numai o femeie care nu a avutr nici un contact sexual, deci nu se pune problema ca ai fi virgina. E posibil sa nu se fi rupt himenul si sa ai himen elastic, dar atunci el se va rupe doar la prima nastere vaginala.
Respectiva substanta este lichid preejaculator. Daca erai intr-o perioada fertila, e posibil sa fi ramas insarcinata.

| Acadeeeaa a răspuns:

Himenul tau cred ca e elastic, dar virgina nu mai esti deoarece ai intretinut un raport sexua, ba chiar 5happy.
Acea substanta incolora si lipicioasa era lichidul preejaculatorhappy si ai sanse sa fii insarcinata!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ti se pare amuzant ca s-ar putea sa fi gravida? si virgina nu mai esti stai linistita oh go on

| adryana_6040 a răspuns:

Nu ma esti virgina.Pt ca fiecare din noi (femeile) au diferit himenul,unele il pot avea elastic iar altele nu,iar la alte femei poate sa le curga sange,sau poate sa nu curga,pe altele le poate durea,pe altele nu,dar din momentul din care el a intrat... s-ar zica ca nu mai esti,sau poate nici nu ai fost, exista si aceasta explicatie, daca nu te-a durut si nu ti-a curs sange

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu cred ca mai esti virgina.asta e clar.pentru ca te a durut.si sange nu curge la oricine.deci.sfatu` meu e sa iti faci un test si lasa chestiile astea ca vad ca ai mintea fluturatica si nu stii ce faci.parerea mea >big grin

| darkglass a răspuns:

Pai numai esti virgina dupa parerea mea fiindca nu e o regula sa iti curga sange atunci cand o faci prima oara, si te doare pentru ca e normal...sa te doara primele dati deci substanta despre care vorbesti era probabil lichid preejaculator dar contine foarte putini spermatozoizi deci sunt foarte putine sanse sa ramai insarcinatabig grin

| danamarin a răspuns:

Daa...e ceva ce zici tu aici. in primul rand, vreau sa iti zic ca o sa te caut gossipgirl2011 si o sa le spun parintilor tai ce indecenta esti tu. sper ca stii ca ii cunosc pe parintii tai. in al doilea rand, mi se pare foarte foarte nasol ca tu ti-ai pus-o cu un tip de 4 ori, apoi ai schimbat partenerul. substanta aia care iesea din prezervativ este un lichid care l-a ajutat pe masculul feroce cu care ti-ai traso sa se umezeasca si sa, citez, ti-o bage mai bine. slabe sanse sa ramai insarcinata. macar du-te periodic pe la ginecolog si fa-ti niste controale daca tot o faci cu cine iti pica.

| danamarin a răspuns:

Si nu mai esti virgina iti spune fata sigur. probabil ca ai facut-o cu niste mascarici de 15 ani care nici nu stiu sa F***

Răspuns utilizator avertizat