| paulalove a întrebat:

Hei... ce faceti? nu imi dati si mie niste statusuri triste de dezamagire? m-am despartit de iubitul meu si el are alta prietena si eu inca il mai iubesc... si vreau un status pentru a exprima asta

Răspuns Câştigător
| xNeverInLovex a răspuns:

Te-am iubit si te iubesc...imi pare rau ca nu te mai am eu si te are ea, dar sa stii ca exista o singura diferenta intre mine si ea: eu te-am iubit, te iubesc si te voi iubi iar ea.doar te iubeste pe moment.cryingsper ca te-am ajutat.app e compus de mine)

| paulalove explică (pentru xNeverInLovex):

Fundita pentru ca e original si imi plk f mult

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Scrie pe google "statusuri de fata frustrata"

| diavolitadulce a răspuns:

Te. as sfatui sa nu faci asta. doar celei mai bune prietene ar trebui sa ii spui cat de trista esti. el trebuie sa vada ca poti si fara el chiar daca nu este asa. vei trece peste. stai linistita

| paulalove explică (pentru diavolitadulce):

Mersi de sfat dar vreau sa stie
cred ca asa e cel mai bine... nu stiu daca gresesc dar imi asum acest risc

| xNeverInLovex a răspuns:

Acum nu mai esti al meu, esti doar al ei.dar totusi exista o diferenta intre ea si mine:eu te-am iubit, te iubesc si tevoi iubi mereu, iar ea doar te iubeste pe moment