| anonim_4396 a întrebat:

Hei, ce inseamna cand ma visez mireasa?
Si da sunt cu adevarat intr-o relatie de 3 ani.
Si in vis eram eu cu iubitul meu, eram fericiti si parea atat de real, dar pur si simplu m-am visat direct la nunta(fara biserica si chestii de genu)dar eu nici macar nu stiam ce se intampla si de ce sunt imbracata in rochie de mireasa, adica mi-a facut el o supriza laughingstiu e ciudat.
Dupa au fost momente frumoase.
Vreau si eu sa stiu ce inseamna pentru ca am auzit ca nu e de bine cand visezi asta.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai avut un vis frumos. Nu e suficient?

| PersonajFictiv a răspuns:

Uneori visezi frumos,uneori visezi urat.
Uneori visezi ce vrei sa se intample, uneori nu.
Dorinta, frica, nimicuri, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inseamna nimic.

| sweetangels a răspuns:

Visele nu sunt altceva decat reflectia subconstientului happy

| anonim123453313 a răspuns:

Nu te mai gandii la rele. Sunt vise de noapte!