| pitiqtsa a întrebat:

Hei cine ma ajuta si pe mine? sunt intre ciocan si nicovala sad iubesc 2 baieti si nu stiu ce alegere sa fac sad desi simt ca pe unul dintre ei il iubesc mai mult sau e atractia mai mare straight face nu stiu cum sa i spun celuilalt sa nu l ranesc crying funda pentru cel mai bun raspuns :X va rog orice sfat e bine primit crying

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Alegel pe care te iubeste mai mult care se poarta mai frumos cu tine si care nu tea suparat niciodata. vezi pr tai care li se pare mai de incredere dar cel mai important fra care NU poti sta TU.

5 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti 2 baieti

| EuTeIubesc a răspuns:

Heiii, asa am fost si eu, acum 1 luna ap
2 baieti m.au pus sa aleg intre ei, desi ii iubeam pe aman2, si ei ma iub pe mine
Dar pe 1 l.am ales, poate ca l.am ranit pe celalalt, dar.
n.am facut alegerea potrivitasadsadsad
nici nu stii cat regret eu acum alegerea asta, dar hei, daca il iubesti pe unu', mai mult decat pe celalalt, at fii cu el

| pitiqtsa explică:

Va multumesc pentru sfaturi aasa am sa fac :*

| Paulici99 a răspuns:

Alegerea perfecta depinde si de calitatile acelui baiat, nu doar frumesetea si banii lui.Parerea mea este urmatoare:Alege-l pe cel pe care il simti mai apropiat de tine,pe care il iubesti mai mult, cel care te face fericita, astfel...vei regreta! Funda?

| pufuletzandreea a răspuns:

Alege pe ala pe care il iubesti mai mult.asigurate ca si el te iubeste, celuilalt spune-i ca iubesti pe altcineva nu are rost sa il minti, nu are rost sa stai cu 2 o data, cu siguranta te va intelege