| rikkimady16 a întrebat:

am nevoie de ideiiiiiiiiiii, urgentbig grin adica nu foarte urgent, in fine.

Se apropie aniversarea de un an a relatiei si nu stiu ce cadou ar trebui sa ii fac iubituluisadsad vreau sa fie ceva simplu si dragut, dar sa nu coste foarte mult.

Multumesc anticipat! :*

Ps. ceas i-am cumparat de Craciun si ideaa cu portmoneul sau parfumul nu imi placebig grin
dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-i o clepsidra elaborata, moderna si spune-i pe o carte de vizita atasata, ca fiecare graunte de nisip care curge e un "te iubesc" mut.
Insoteste darul tau cu un tort mic in forma de inimioara si spune-i la multi ani cu cel mai frumos zambet al tau!
La multi ani pentru amandoi!happy

7 răspunsuri:
| Robo97 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru el esti tu. Un cadou ar putea insemna si o cina romantica pregatita de tine. Acum depinde si ce varsta ai, daca ai 16+ ii poti oferi pe langa o cina romantica si o partida de dragoste. Mult succes! happy

| aclean a răspuns:

Un pokemon..sau o lada de bere. Un pokemon de plus cu o lada de bere.winking

| andreeamihele a răspuns:

Ar fi frumos si special sa il inviti intr-un loc romantic unde la luati masa.
Sau ai putea sa ii faci sau sa cumperi un tort.

| rikkimady16 explică (pentru Robo97):

Am 17big grin multumesc pentru ideewinking

| Oana92 a răspuns:

O perna cu voi, o rama foto cu voi, o cana cu voi(simpla sau din termosensibila), un album foto cu poze cu voi si cateva cuvinte la unele poze, un colaj cu pozele voastre...

Si La multi anihappy

| Azµre a răspuns:

Scumpo, noi de unde să știm? e prietenul tău. Fără supărare.
Dă-i o poză în ramă cu voi doi dacă nu i-ai oferit asta până acum și o brățară sau un lânțișor ceva.

Răspuns utilizator avertizat