| Kymbey a întrebat:

Hei, eu imi doresc un bebe dar iubitul meu imi spune ca inca nu e cazul ca trebuie sa mai asteptam ceva vreme, dar eu vreau acum. El e foarte inteligent si desii niciodata nu am facut.o cu prezervativ, nu am ramas insarcinata. Il scoate mereu la timp. Am incercat sa il fac sa ramana in mine mai mult, dar nu se poate. Cum sa fac sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Nu te complica sa ramai pe ascuns insarcinata, s-ar putea sa-ti dea viteza. Daca iubitul tau nu vrea eu zic sa cercetezi de ce nu..motivul ca nu e vremea.

7 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Un copil dorit de ambi parinti va fi mai fericit decat un copil pe care-l doresti doar tu.
Daca nu iti impartaseste ideile nu e cale de mijloc. Ar trebui sa te gandesti de cat timp sunteti impreuna si daca nu cumva il presezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa faci tampenia asta...
sa ai un copil nu e ca si cum ai avea o pisica... nu crezi ca ar trebui sa fie ambii parinti de accord cu pasul asta?

| mihai69 a răspuns:

Nu e singurul bărbat din lume...

| Psycho777 a răspuns:

Daca faci asa ceva, meriti sa fii arsa pe rug. ARSA, vrajitoare ce esti, distrugi viata unui om

| duckermlocker a răspuns:

Pui super glue tubul de lubrifiantrolling on the floor))))sigur o sa ai rezultatele doritelaughing)))

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Parerea mea e sa astepti sa fie si el de acord. Altfel te-ar putea lasa cu ochii in soare si plodul in brate si e foarte greu sa cresti un copil de una singura

| ThatGirlAdy a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin pana e si el de acord