| idonthavename12 a întrebat:

Hei, mereu cand visez baiatul de care imi place, in vis imi zice ca el tot ma place, ce inseamna asta?!

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Esti foarte indragostita. Te gandesti toata ziua la el si astfel subconstientul tau iti proiecteaza in viz cele mai profunde ganduri de peste zi.

| RAY a răspuns:

Ce ar putea sasi spuna altceva? inseamna ca trebuie sa vorbesti cu el si in realitate

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna un singur lucru si anume ca; va placeti reciproc si la urma urmei acesta este lucrul cel mai important. happy

| Mussette a răspuns:

Lucreaza inconstientul tau, ca asta astepti de la el. Sau poate te place.winking

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Ca vrea p.z.a

| Black13LoL a răspuns:

Este subconstientul tau. Ti-ai creat o lume a ta pe care tu ai vrea sa fie prezenta si in viata reala. Dar degeaba daca nu faci nimic si doar stai si visezi. Incearca sa te aproprii de el si vezi ce iese. P.S: Incercarea moarte n-are.