| florrymiha a întrebat:

Hei***stiti niste nume de seriala coreene de comedie(dragoste) cu trupe de baieti, sau fete costumate in baieti...eu am urmarit "My beautiful" si mi-a placut foarte mult

FUNDA***

scuze categoria

Răspuns Câştigător
| mdaniela96 a răspuns:

Un serial interesant este "Coffee Prince" cu o fata deghizata in baiat.

2 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

Gossip Girl
love struck

fundabatting eyelashes?

| ChristianaAa a răspuns:

Daca iti plac cele istorice, trebuie sa vezi furtuna la palat, giuvaierul palatului si dong yi! cele mai tariiii!:XXX:X:X: Dar daca vrei cu o fata cotumata in baiat si ii si de dragoste, vezi queen seon dock!:X:X:X