| Doar eu_5952 a întrebat:

Hei! Sunt Carmen si am 12 anisadSi problema mea e ca m-am indragostitcrying si... e chiar nasol.Ca baiatul a aflat "din zvonuri" ca-l plac si...cred ca si el ma place putin.Si nu stiu pur si simplu ce sa faccryingHelp! Fara esti prea mica.

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Buna!
Poi, asta nu`i o problema!
O problema ar fi fost daca nu te placea delochappy, dar cum o face. e floare la ureche!
Eu zic totusi sa nu ii comfirmi din prima ca spusele persoanei respective.Asteapta sa vezi cum se comporta si apoi poti face primul paswinking
Bafta si pupici:*!

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune-i faţă în faţă că-l placi şi vezi ce îţi spune. Numai dramatiza în aşa hal, că nu e nimic de plâns! Baftă!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai spune-i ca il placi sau daca nu cucerestel

nu stiu vorbiti pe mess la tel

vedeti voi

| aangelia a răspuns:

Ce e asa greu? Fii cu el daca va placeti reciproc tongue

| Doar eu_5952 explică:

@terkea Nu...imi pare rau(din Moinesti, Bacaubig grin)

| Danielicious a răspuns:

Pai daca stii ca te place nu e nimic rau ba chiar din contra dar daca crezi ca te place putin incearca sa-i atragi atentia si incercati sa fiti amici fa tu primul pas! Dupa, spune-i ca acele persoane care au spus ca il placi au vorbit adevarat! Succes! Fundisha?love struck

| terkea a răspuns:

Exact in aceeasi situatie ma aflu euhappy, doar ca eu sunt baiatul in cauza.Deci, e identic. Fata careia ii place de mine are tot 12 ani, o cheama tot Carmen, a trecut a 6-a B acum, eu 7-B. Ea ma place pe mine, am aflat din zvonuri, si eu o cam plac. Tare mi-e frica sa nu fie coincidentahee hee. Raspunde-mi la o intrebare: Esti din Pantelimon?hee hee

| terkea a răspuns:

Huh, ce ma bucur ca n-am nimerit-o :*