| dienutza2003 a întrebat:

Hei buna TPU de curand m-am indragostit de un tip il cheama Danny dar am o mica problema celei mai bune prietene ii place si ei de el dar am aflat de la alta prietena ca si el ma place dar nu stiu cum sa-i zic.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

Prindel intr-un momen singur si spune-i direct este mai simplu sau invita-l undeva sa vorbiti desi el ar trebui sa faca frimul pas daca te place cu adevarat. iar in legatura cu cea mai buna prietena va intelege daca ti-e prietena adevarata. MULT NOROC!

| dienutza2003 explică (pentru teosbeos):

Mersi mult pentru ajutor!

1 răspuns: