| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU a venit la mine un baiat cu un an mai mic si m-a invitati in oras.
Trebuie sa il refuz, dar faza e ca el e timid si nu vreau sa isi piarda increderea.

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Daca este enervant lasa-l in pace. inseamna ca are suficient curaj nu doar sa vorbeasca cu o fata dar sa se si faca nesuferit happy nu isi va pierde increderea, va da cu capul de pereti pana va invata sa se poarte frumos. cred ca este genul timid la inceput si dupa ce ii acorzi putina atentie ti se urca in cap.

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Zi-i ca e o rusine ca un baiat -care e sub 20 de ani, sa iasa cu una mai batrana ca el...

| darrio2007 a răspuns:

Ai avut prea multe invitatii de il refuzi? Sa nu cumva sa il cauti tu mai tarziu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal, voua fetelor va plac badboys nu aia seriosi, e de inteles, sarmanul baiat sper sa scape de timiditate si sa vina ziua cand vei merge in 4 labe dupa elwinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Consider ca varsta nu ar trebui sa fie luata in calcul, mai ales ca este foarte mica diferenta, ai putea sa incerci sa iesi cu el macar o data pentru a-ti da seama atat tu cat si el daca sunteti compatibili sau daca aveti subiecte comune de discutii. Deocamdata s-ar putea infiripa o frumoasa poveste de prietenie adevarata, consider ca merita sa faci incercarea.Succes.

| Xpressurself a răspuns:

De ce trebuie sa il refuzi? pentru ca e mai mic sau pentru ca nu este genul tau? daca iti place iesi cu el, daca nu atunci spune-i ce simti. Nu isi pierde increderea, stai linistita. macar va stii ca nu este sa fie si va umbla dupa altele pana-si gaseste pe cineva. testosteronul nu-i lasa pe baieti sa-si piarda increderea. is gasesc ei resurse sa se mute mai departe. nu fii tu mama ranitilor.

| Frumystefy explică (pentru Xpressurself):

El e foarte enervant si nu e problema de varsta...
am auzit de la multe fete cu care a iesit lucruri negative si nu as risca

| Xpressurself a răspuns (pentru Frumystefy):

Daca este enervant lasa-l in pace. inseamna ca are suficient curaj nu doar sa vorbeasca cu o fata dar sa se si faca nesuferit happy nu isi va pierde increderea, va da cu capul de pereti pana va invata sa se poarte frumos. cred ca este genul timid la inceput si dupa ce ii acorzi putina atentie ti se urca in cap.

| Crismac_Emilian_Adrian_1999 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa il refuzi. Strica sa mananci gratis pentru o seara?