| alina141619mm a întrebat:

Hei TPU am mai pus o intrebare legata de fostul meu.eu am cunoscut un baiat de fapt il stiu de mult am avut o relatye cu el si mai demult si am decis sa ne impacam insa el stie parola de la mesuu meu si a vb cu o prietena (fosta) pe mes, iar ea i-a spus de baiatul acela,iar el se preface ca nu san tamplat nimic dar stiu ca il afecteaza cv se comporta putyn alfel. ori dinn cauza asta ori nu stiu pentru ca inaiinte ma avea trecuta la mesanger,, iubita,, iar eu am parola lui si cand am intrat era numele meu simplu.cred ca s-a suparat dar nu vrea sa-mi spuna pentru ca noi ne certam des din prosty, iar asera cand il rugam sa-mi zica spune ca se culca si schimba subiectu. plz helpcrying((crying(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai încredere în tine și totul va fi bine. Spune-i sincer ce crezi și atât. Totul se rezolvă prin comunicare.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, liniștește-te. Acum vezi problema asta ca pe un capăt de lume, dar de fapt este una foarte minoră. În primul rând schimbă-ți parola de messenger și pastreaz-o doar pentru tine. Nu este necesar să o dai la nimeni, indiferent că ți-e iubit, frate, prieten, vecin. Rezolvă totul prin comunicare. Nu la telefon, nu pe mess. Ci față în față. Ia-l de mână și spune-i ce crezi și ce te neliniștește. Așa se va rezolva totul și o să fiți amândoi liniștiți. Baftă!

| alina141619mm explică (pentru anonim_4396):

Pei da dar si eu o stiu pe a lui a fost schimb, doar ca nu trebuia sa fac o anumita greseala depre care i-a zis fata aceea, sinu prea pot sa vb asa simplu fata in fata el sta putyn mai departe de mine dar ne intalnim maine

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina141619mm):

Ai încredere în tine și totul va fi bine. Spune-i sincer ce crezi și atât. Totul se rezolvă prin comunicare.

| MrAlex a răspuns:

Se simte najpa si el incearca sa uite doar ca sa nu va mai certatiwinking

| rousz a răspuns:

Hey! Iti dai seama ca il afecteaza, poate sau poate nu mai simte acelasi lucru pentru tine, nu stiu! cred ca oricine se cearta din simple prostii, dar e frumos caci impacarea e dulcewinking incearca sa porti o discutie serioasa cu el si sa va lamuriti unul pe celalalt, el probabil acum incearca sa fie indiferent, discutatiwinking succes

| DaW a răspuns:

1) scrie te rog corect gramatical.2) schimba parola rolling on the floor 3 ) cati ani ai?

| alina141619mm explică (pentru DaW):

1.scz ma grabeam 2. daca o schimb se supara si ne certam iar .3.nu cred ca te interesa dar 15 am

| alina141619mm explică:

Pei asta e prb ca nu vrea sa dicutam.imi spune sa inkiei subiectu.si stiu ca e suparat.mai ales ca eu am avut niste prb cu baiatul acela zilele astea desstul de greve de care el stie si a incercat sa ma ajute si sa supatat ca nu il las sa se amestece pentru ca ar inrautaty lucrurilr.ieri mia zisca ii permit aceluia atatea pentru ca i plac si am zis ca nu.iar acum nu intra sa vb si nu-s daca sa-l sun pentru ca azi e d munca si nu vreau sal trezsc