| ღSecretღ a întrebat:

:* Am nevoie de niste statusuri de dragoste, ma ajutati? big grin Dau Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

-Oh all I ever wanted, was to see you smilinglove struckhappy

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. love struck

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prostlove struck

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.batting eyelashes

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n-are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Iubitu' meu se respecta.are langa el blonda/bruneta perfectalove struck

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna, stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

- Si totusi esti chiar tu, cel care imi reda zambetul; x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye! " :-s

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi.

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt big grin

-Am sa incerc, dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tinebig grin

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.Cred ca ajung sper ca te-am ajutat

| ღSecretღ explică (pentru Predator30):

Da ajung, mersi happy

| Predator30 a răspuns (pentru ღSecretღ):

Pentru putin mi-a luat cam mult sa le compun cam 2-3 zile bine cu tot cu inspiratie dar uite ca ajuta si pe alti multumesc si eu de funda si sa te bucuri de ele.

| ღSecretღ explică (pentru Predator30):

:* thanks

8 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Nu mai posta la categoria nepotrivită.
Chiar dacă categoria ˝ Dragoste şi Sex ˝ este mai populată asta nu înseamnă că trebuie întrebarea ta să fie postată aici. Sunt categori speciale pentru întrebarea ta. Ţi se poate suspenda contul.

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Nelamuritul a răspuns:

Deci,ca sa devina iubitul/a ta\tau? Pai,vorbeste cu el/ea, gleste, bagate in seama cu el/ea din ce in ce mai mult, bate apropouri, si in final sa fiti iubiti. Sper ca n-am inteles eu gresit intrebarea?big grin

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| MarinaAndra a răspuns:

Dacă tu mă vei uita, EU voi fi mereu aia mică a TA!
Dacă tu m-ai uitat, eu te-am iertat DAR. Te-am uitat!