| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.Am o intrebare urgenta.Am o perusa si ieri a facut un ou.
Dar din pacate cand l-a facut a stat cocotata pe bara de sus din si oul s-a spart cand a ajuns jos. oof.Acum e indoit si are o gaura.
Mai poate iesi pui din ou?
Fundaaa love struck

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Stefan sa fim seriosi...eu am porumbeii de ceva ani si am patit tot asa..numai are sanse pentru ca oul s-a spart dar daca avea pui in el si cadea de nu stiu unde nu avea nimic dar asa sorry, degeaba mai tii oul acolo!

5 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Iese dar o sa iasa cu malformatii

Răspuns utilizator avertizat
| AlliCeAntrax1 a răspuns:

Dragoste si sex? rolling on the floor

| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Da, daca interiorul nu a fost afectat e ceva normalwinking hai ai grija de tine si de ouwinking

| duck a răspuns:

Nu mai poate! Odata ce are gaura, a facut deja contact cu aerul continutul oului. Dar merita sa incerci si acel ouhappy Baftahappy