| oceanfreshair a întrebat:

deci perusa mea a facut 6 oua si azi ar fi trebuit sa iasa primul pui insa cand m-am uitat acum cateva momente era spart doar pe jum iar puiul din el nu misca...presupun ca e mort insa credeti ca ceilalti vor iesi?

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Trebuie doar sa ai rabdare

| oceanfreshair explică:

Hey! tocmai am gasit acum cateva ore puiul iesit complet din ou si era mortcryingcryingcrying

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Propabil. nu stiu poate perusa a calcat pe ou sau ouale sau ciocnat sau nu stiu...eu sper sa iasa

| DianaDecember24 a răspuns:

Aww,si eu am 2 perusi de vreo 4-5 ani si nu fac ouasad