| Bibiuca a întrebat:

Hei TPU, am o problema foarte mare. eu si prietenul meu am,,incercat,, daca se poate spune asa sa facem sex. ideea e ca nu s-a ajuns nici pe departe la asa ceva. amandoi eram complet imbracati, el doar,, urcandu-se,, pe mine si chestii de astea. nici vorba de penetrare, etc. intrebarea mea e: daca nu am fost dezbracati si nu s-a ajuns in acel punct x, el fiind doar peste mine...e vreo posibilitate sa raman insarcinata? sunt f speriata, stiu ca intrebarea e cam prosteasca, avand in vedere ca nu eram dezbracati, dar daca el a ejaculat cand era peste mine, e vreo posibilitate sa raman insarcina? VA ROG SA MA AJUTATI puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu ai mentionat ce varsta ai insa ar fi fost bine sa te informezi pe internet(sau sa vorbesti cu mama ta-lucru normal) pentru a afla ce inseamna lucrurile astea. Este evident ca nu esti insarcinata si nici nu ai avea cum (ca sa te linistesti, pentru inceput). Ca sa ramai insarcinata este necesar ca penisul prietenului tau sa ajunga in interiorul vaginului si sa ejaculeze, sau in apropierea vaginului si sa ejaculeze pe zona aceea, caz in care se poate intampla ne/fericitul eveniment.
Sfatul meu prietenesc este sa vorbesti cu mama ta, sa te informezi bine pe internet inainte sa mai faci alte lucruri cu prietenul tau, tocmai pentru a evita o drama. Si mai citeste si tu pe aici ca sunt multe intrebari ca a ta si sunt unele raspunsuri foarte bune.

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

laughing intrebarea ta este ca si urmatoarea, pot ramane insarcinata daca m-am sarutat cu prietenul meu?
Pentru a ramane insarcinata in primul rand este nevoie sa fiti dezbracati sa existe actul sexual, sau macar sa ejaculeze aproape de zonele tale intime.cum asta nu s-a intamplat, deci nu ai cum!

| mona a răspuns:

Nu exista nicio posibilitate sa ramai insarcinata in felul asta

| Doηηa a răspuns:

E clar... până și eu la vârsta mea de numai 14 ani știu că nu se poate...
Deci, nu este nici-o posibilitate să fi rămas însărcinată. happy
Apropo: Din câte se vede, nu ești pregătită pentru a întreține relații sexuale.
Seară bună!

| consilierultau001 a răspuns:

Daca sperma lui a ajuns in zona ta genitala poate fi o problema daca nu nici sa nu iti faci probleme

| Azµre a răspuns:

Sunteți vai și amar... Nu ai cum să rămâi însărcinată!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Sigur ca da! o sa ai tripleti d'oh

Răspuns utilizator avertizat
| farsoareaehheee a răspuns:

Vaiiiiiiiiiiii de voi!

| bebemiksilau a răspuns:

rolling on the floor) copii ma, ce sa le faci... Draga mea, inainte sa faci sex ar trebui sa stii multe despre sex si consecintele acestuia. Daca sperma nu a ajuns in vagin, atunci nu are cum sa ramai insarcinata. Informeaza-te undeva mai concret, nu mai pune intrebari aici, unde poate raspunde orice necunoscator! Ai grija!

| Stefana666 a răspuns:

Nu,nici vorba. Stai linistita, nu exista nici un risc :*