| Dragusin_Gabi_1999 a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema care este mai mult o curiozitate!
Astazi am avut parte de prima mea partida de sex deci eram virgin iar prima data am facut-o protejat si as dori sa aflu cum imi pot sa seama daca mai sunt sau nu virgin fiindca de schimbat nu s-a schimbat nimic si nici "ata"nu mi s-a rupt.
Multumesc

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu este musai sa se rupa ata. Exista multi barbati care mor cu ea intacta, desi au avut sute de contacte sexuale.
Nu mai esti virgin din momentul in care ai intretinut relatii sexuale, nu trebuie sa cauti semne sau mai stiu eu ce.

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce ai facut sex cu o fata nu mai esti virgin, chiar daca zici tu ca nu s-a rupt "ata".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai ești.