| Oaky98 a întrebat:

Am si eu problema la care as vrea cateva sfatuti. Este vorba despre o fata de care imi place sau imi placea dar acum nu stiu ce sa mai cred, ea e fata de care am mai vb ci voi, in fine, cand are o problema prefera sa se inchida in ea înloc sa vorbeasca,daca ar vorbi ar rezolva multe chesti si mai ales ca are tendinta sa jigneasca adica, eu imi bat capul cu ea, dar il cauta pe fat frumos dar nu stie acest fat frumos este acel baiat care o face fericita si sa se simta iubita, se uita dupa baieti bine lucrati si de fiecare data cand iese cu cineva sufera deoarece acei baieti cu care iese prefera sa isi bata joc de ea lucru pe care eu personal nu l-as face niciodata, nu vrea sa inteleaga ce-i bine pentru ea. luni m-am intalnit intamplator pe strada ce ea si am bagat-o in seama si bine inteles ca reactia ei o fost unu urata, are un comportament iesit din comun eu cred ea o sa fie singura toata viata deoarece comportamentul ei lasa de dorit; e foarte agitata, speriata, traumatizata si din cauza asta nu are foarte multi prieteni si eu am incercat sa o ajut sa treaca peste problemele care ma are si rasplata ei este bataia de joc ea respinge oameni in loc sa-i atraga langa ea. daca vrei va pot da fb sau nr ei sa vb cu ea deoarece eu sunt o carpa cu care spala pe jos, imi da mesaje in care ma injura, m-am saturat de ea, sa nu uit ea a vrut sa ma cunoasca doar pentru se* si de cand am inceput sa vb cu ea pana acum nu am vb deloc de subiectilul asta vroia sa se dezvirgineze, nu i-am batut apropouri de genul asta, dar ea are o problema de care nu scapa niciodata si de aceea e singura

Răspuns Câştigător
| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Sunt unele fete care au nevoie sa isi invete singure lectia si pentru asta vor suferi mult, dar astia sunt pasii ei de urmat in viata. Fii alaturi de ea, daca te lasa, daca nu, las-o tu pe ea in pace, nu ai ce sa-i faci... Bafta!

12 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Da dovada de maturitate si treci peste. Daca dai nr si contul ei de FB altora nu vei rezolva nimic. De fapt ii vei arata cat de penibil esti...

Si ea s-a saturat de tine, nu doar tu de ea. Ti-a zis sa o lasi in pace. Pai las-o!

| Idkidk a răspuns:

Există psiholog. rolling on the floor

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Nu mai e nevoie de psiholog, am rezolvat problema. multumesc mult happy

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

A, ok. Ați făcut copii? Mă duc prea departe? rolling on the floor

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Nu am facut nimic cu ea laughing

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

Aha. laughing Acum vă înțelegeți? Vă iubiți? =]]

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Buna gluma laughing

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

Da mă. laughing Glumesc și eu. Pot fii nașă la botez?

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Mai si intrebati nasica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ce intrebari adresezi, asta e cea mai nesemnificativa dintre problemele tale.

| Oaky98 explică (pentru anonim_4396):

Te-a bagat cineva in seama, ca eu nu stiu?

| Justotto a răspuns:

Fata respectiva pe care o placi, nu te merita, ar trebui sa o uiti, deoare iti faci rau, stiai de la bun inceput ce cauta, pentru ce a vrut sa te cunoasca si cand ai vazut tocmai acum ca are un interes, incearca sa iti faci o prietena noua, si nu o mai cauta, uit-o definitiv!