| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti ce pot folosi la masturbare?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Pentru inceput un degetel pe clitoris, pana incepi sa te umezesti. Introdu apoi, pe rand cate un degetel inauntru, pe masura ce te umezesti tot mai tare.

Daca nu iti ajung degetele, poti folosi morcovi, banane, castraveti (orice leguma lunguiata si subtire).

Daca nici asta nu te satisfac, trece la tuburi de spay subtiri, si incearca si sex-shopurile, sa vezi ce oferte au; dildo-uri, bile vaginale/anale

25 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Daca vrei iti zic pe mess, ce zici?

| Daysee a răspuns:

Mother of God. Daca ati ajuns sa puneti astfel de intrebari.

| relian a răspuns:

Vibratoare,jucarii sexuale, legume caz in care trebuiesc bagate intr-un prezervativ sa nu te raneasca.Am vazut odata o tipa care si-o tragea cu cuiul de la masina.Stii ala de care agate o remorca ceva, este rotund ceva de genul asta si a pus pe cuiul ala un prezervativ si a trecut la treaba.Cu dusul cu apa mai fac unele femei si am auzit ca e super, asta din ce ele povesteau.Ma rog poti folosi orice obiect care sa intre si care sa nu te raneasca.Asta daca nu iti plac barbatii.Am citit undeva cum o tipa a folosit un morcov dar fara prezervativ pe el, dupa care asa sa nu fie prinsa de maicasa fisticita a pus morcovul la loc si apare maicasa si ia morcovul sil pune in mincare. Tare de tot.Ai grija ca dupa va trebui si tu sa maninci.Nu patesti nimic dar moral nu te vei simti bine. Spor la treaba.

| Azµre a răspuns:

O banana împreună cu un prezervativ și lubrifiant. Cea mai bună alegere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insemna ca nu esti destul de diperata, altfel ai gasi singura solutia. Ce interesant ca raspund alte fete... OAre toate sunteti fraiere cand frecenti ridichea singure, iar baietii se uita la altele mai mature?

| MrSoapte a răspuns:

O cola la 2 L!

Răspuns utilizator avertizat
| Captoresque a răspuns:

Un burete de sarma.

| DiazAndreea a răspuns:

Lubrifiant de la surex, crema de corp. sapun lichidlaughing

| passyon22 a răspuns:

Limba prietenului tau:d

| DANIEL72 a răspuns:

Mana prietenului tau laughing

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Sau de tufa ulei de macese si coada de la matura

| DiiiaDy a răspuns:

Ce poti folosi la masturbare ca sa ce? ca sa te simti bine? singurele lucruri care le poti folosii parerea mea sunt mana si lubrifiantul laughing dar eu zic ca mai bine faci sex decat sa te masturbezi :*

| MrSoapte a răspuns (pentru DiiiaDy):

Sau untdelemn de la bunica

| DiiiaDy a răspuns (pentru MrSoapte):

I don't want to see

| DiiiaDy a răspuns:

Ah scuze am crezut ca esti baiat poti folosii mana, vibratorul, castravetele, penisul si orice obiect in forma de penislaughing

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru DiiiaDy):

Nu cred ca se gaseste penis la magazin sa te masturbzi cu el laughing

| DiiiaDy a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

Ma refeream la faptul ca poate face sex direct tongue

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru DiiiaDy):

Corect cel mai bineblushing

| altrix a răspuns (pentru DiiiaDy):

Bv bv laughing dar tot sexu e mai bunlaughing

| DiiiaDy a răspuns (pentru altrix):

Dahee hee

| g2012 a răspuns:

Depinde... cauta la sex shop on line daca nu ai asa ceva in zona! dar nu uita "ce isi face omu cu mana lui..."!

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Virbatorul :d
frate ce intrebare laughing

| bogdansuk a răspuns:

Mana laughing

| KirosenTalent a răspuns:

Dreapta sau stanga.