| SweetKidoo a întrebat:

Azi am iesit afara, cu mai multi de prin zona. Faza e ca am cunoscut un tip super, am vorbit din cand in cand da chetii minore, nu ceva interesant laughing. am vazut ca se uita foarte mult la mine si imi zambea cateodata big grin, cateodata se mai rupea in figuri cu Bmx-ul si se uita la mine laughing. maine iesim iar afara si sigur o sa fie si el pe acolo. cum as putea sa intru mai mult in vorba cu el? puppy dog eyes adica e un tip super de treaba, dar mi.e frica sa n.o dau in bara straight face. Fundaa la cel/cea care ma ajuta :*

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Da mai, te place!
Nu ai ce sa dai in bara, asta e un cliseu cretin.

Tu fii feminina in continuare, zambeste-i si stai in apropierea lui de cate ori ai ocazia, roaga-l sa iti dea si tie bike-ul o tura, il convingi cu un pupic, il rogi sa te duca acasa pe cadru laughing Bafta!

| NoNameexd a răspuns:

Hehe,băiatul te place mai mult ca sigur, de ce crezi c-o să fie prezent și a 2-a zi? Tot ce trebuie să faci este să fi tu însăți, să te comporți natural.Nu trebuie să-ți fie frică c-o dai în bară, tipu' e ok, dar dacă n-o să te placă pentru ceea ce ești, atunci nu te merită! Sper că te-am ajutat! Baftă!

| lllarisaa02 a răspuns:

Ce te atrage bmw-ul sau el, fi sincera laughing)

| SweetKidoo explică (pentru lllarisaa02):

laughing mneah, eu sunt cu skate-ulwinking

| JusstTymo a răspuns:

Atunci cand vezi ca se uita la tine zambeste-i, dar natural, nu ca o hiena. Important e sa flirteaza tu prima dar nu exagerat ci asa mai pe ocolite destul cat sa-si dea seama ca il placi si restul va face el
funda?