| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU.ce inseamna faptul ca el nu se prezinta cu mine in public si cand iesim platesc eu?

46 răspunsuri:
| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

Implinesc 17 in cateva zile

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

E genul de pusti de 14-15 ani care crede ca i se cuvinte totul? rasfatat notoriu? Daca da, inteleg de ce lumea nu-l suporta...grija mare cu d-astia!

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Multi inainte, am fost pe-aproape. Sa fii sanatoasa si fericita!

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Tu de exemplu i.ai face asta unei fete?

| T0T a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Nu.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

El are 18

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Cat tineau la tine de obicei relatiile?

| RAY a răspuns:

Inseamna multe, poate ca i este rsine sa iasa cu tine, e timid, are pe alta etc faza ca platesti tu e smecher si profita de tine, din ce am vazut eu are 18 ani ce ai putea sa ceri de la un pusti de 18 ani, normal ca omul nu are habar ce vrea si scopul lui e sexul, daca iasa cu tine ce agata? prea repede va grabiti in relatii, o conversatie serioasa ai incercat cu el?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru RAY):

De obicei schimba subiectul si n.ai cu cine discuta

| RAY a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Observ ca tu nu sti ce vrei de fapt si nici el, dar de ce stai cu el?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru RAY):

Sentimente de iubire

| Oana92 a răspuns:

Ca e nesimtit si prost crescut. Si probabil ca nu esti singura din viata lui...

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Oana92):

Mersi happy

| saftaiiustin a răspuns:

Dupa parerea mea doar te foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xXBeSpecialXx):

Din start presupunem ca e el handicapat? Poate ei ii miroase gura, de exemplu, de ce trebuie sa fim rai?

| peperonies a răspuns:

Ca esti a 2-a femeie.