| adriana33 a întrebat:

Hei, TPU! de 6 luni vorbesc cu un băiat zilnic și a devenit cel mai bun prieten al meu. de puțină vreme am observat că sunt geloasă când vorbește cu altă fată și am ceva sentimente pentru el, dar nu știu dacă sunt reciproce. cum pot afla? vreau să menționez că el e mai mare decât mine cu 6 ani.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu il anunti ca ai dori sa treceti la un alt nivel al relatiei voastre in vederea realizarii unui cuplu. In functie de raspunsul lui ai sa-ti dai seama daca te vrea doar ca o buna prietena sau este dispus sa deveniti iubiti. Din moment ce discutati zilnic nu ar trebui sa-ti fie greu sa deschizi acest subiect.Succes.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Discuta cu el, astfel vei afla. Daca o tineti la fel, veti fi prieteni toata viata.

| ForWhat a răspuns:

Daca nu ii poti spune direct incearca sa glumesti cu el. Stii tu mai in gluma mai in serios aflii destul de multe lucruri. Va functiona. Te asigur 100%

| Dobre_Dana_1991 a răspuns:

PAi spune-i ce simti si vezi daca el simte ceva pentru tine