| JLOJLOJLOJLOJLO a întrebat:

De ce nu accepta unii sexul oral intr-o relatie, spunand ca li se pare ciudat sau scarbos cu o persoana la care ti, dar e ok daca ar face cu o alta perosana (aventura) pe care nu ar mai vedea-o dupa?

De ce li se pare scarbos ca persoana iubita sa i faca oral apoi sa se sarute? Nu e corpul tau? Ti-e scarba de tine?

20 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Astea sunt mentalitati invechite.

| sofisis a răspuns:

Mai dar unde gasiti oameni cu aceste mentalitati? In toti anii mei de viata nu am cunoscut personal oameni cu asa gandire.

| JLOJLOJLOJLOJLO explică (pentru sofisis):

Sunt peste tot, crede-ma

| IamJoKeR a răspuns (pentru sofisis):

Eu am întâlnit multe fete cu o așa mentalitate si nu o sa apuc sa fac oral daca nu le gasesc pe alea open-minded sad

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e tot corpul lor, doar ca multi barbati nu accepta ca sotia lui sa faca poral la inceputul relatiei, iar mai trziu cand vor ei nu mai vor nevasta, cunosc multi prieteni care si-au parasit iubitele pentru ca facea sex oral.

| JLOJLOJLOJLOJLO explică (pentru MihaiNicu23):

Serios? De ce? Mi se pare penibil laughing

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca sunt putini astfel de oameni.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Femeia este de doua ori castigata, atunci cand o face; ea are "un punct G" in spatele amigdalelor.

| Pool77 a răspuns:

Mie nu mi se pare nimic ciudat.
Fac si primesc oral, deah.
Oameni inapti sau incuiati.
Mie-mi plac alea care nu fac oral dar asteapta ca tipul sa le faca.
Am patit cu o tipa, eram la ea totul a decurs frumos pana la dezbracat ca dupa mi-a zis in fata ca ea nu face oral pentru ca i se pare dezgustator dar accepta in schimb, daca si eu vreau.
A fost buna de o golire, desigur ca nu i-am facut oral, pe deasupra, ea a fost revoltata ca sunt misogin ca nu i-am facut laughing

Frate, e ceva ce se practica, e o senzatie foarte faina, nu vad problema.
Nu ma dezgust daca trebuie sa ma sarut cu ea, mare chestie.

| Pool77 a răspuns:

laughing))) Mersi mersi, vezi sa nici nu-ti iei jungla de jos, doar esti un mascul alfawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost Crescuti doar de Mamele lor, crezand ca lucrurile aceastea sunt scarbose de facut cu o iubitã, doar cu o femeie usuratica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tine de credinta/religie. Eu am auzit chestiile astea in mare parte de la religiosi. Desigur, nu DOAR de la ei. Dar clar majoritatea erau religiosi.

| Laura927 a răspuns:

Cand cresti si auzi asa tampenii de la cineva din jur o sa te amuze ft ft mult.laughing
E o prostie zisa de persoane fara prea multa experienta in domeniu.

Răspuns utilizator avertizat
| Mandreiv a răspuns:

Spus într-un mod mai elegant pentru unii barbati sexul oral ii face sa creada ca se saruta singuri in zona intima insa problema este comuna si pentru barbati si femei. Dar se poate sa fie doar o faza a relației si care sa fie depasita dupa ceva timp.

| Ymela a răspuns:

Depinde de persoane... daca uneia'/unuia nu-i place sau i se pare scarbos atunci asta e; nu o/il poti obliga