| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU. Nici nu stiu cum sa incep... Am cunoscut un baiat acum vreo 4-5 luni. E foarte dragut, modest, grijuliu. Vorbesc cu el in fiecare zi pe skype, el fiind din alt judet. Si cred ca incet am inceput sa ma indragostesc de el... Daca nu vorbesc cu el o data pe zi parca nu sunt eu :/. Iubesc cand face fazele alea copilaresti, cand face vocea aia de catelus, cand se supara si se enerveaza. Mereu ma intreaba daca sunt bine, daca am nevoie de ceva, sau de cineva cu care sa vorbesc. Parca e mereu langa mine. Cand ne-am intalnit prima oara era mai timid, apoi mi-a dat adresa lui de skype si am inceput sa vorbim din ce in ce mai mult, si am inceput sa-l cunosc. O data i-am zis "Te iubesc" in gluma, sa vad cu ce raspunde, la care el mi-a zis ca si el ma iubeste, dar cu o voce putin sarcastica, si asta m-a deranjat :/. De fiecare data cand ii aud vocea parca ma face mai fericita, mai vesela. Totusi imi e dor de el. Nu ne-am mai vazut de ceva timp si urmeaza sa vina luna viitoare. Si nu imi pot da seama daca m-am indragostit de el. Sau daca el, cel putin, ma place. Simt ca am nevoie de el mai tot timpul. Ma rog, am cam devit de la subiect. Intrebarea mea este: Credeti ca m-am indragostit?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa toata descrierea ta de mai sus, da, esti indragostita de baiatul asta!

| WaterDrop a răspuns:

Serios? Dupa tot ce ai spus nu esti capabila sa-ti dai seama ca esti indragostita? Grav!

Dar oare el simte la fel? Cred ca doar te foloseste, dar tu stii mai bine :p

| FanulMeu a răspuns:

Eti indregstita de el 100%, cerei sa va intalniti si daca el e tot timid spune-i tu ce simti pentru el happy.
App care e diferenta de varsta dintre voi?

| Rosabluee97 a răspuns:

Daca simti mereu nevoia sa fii langa el, iti este dor de el si tot asa, este clar. Te-ai indragostit de ellaughing Ai grija ce faci mai departe si neaparat afla daca si el simte la fel pentru tine.